Przeskocz do głównej zawartości

2010

Styczeń

  • 2010-01-08 - DJ Grzanko MuzyKant Ghetto Blaster Live Act Mush up - impreza
  • 2010-01-09 - Elbis Rever (Warszawa, Nowy Jork, Bilbao, Teheran) - koncert
  • 2010-01-15 - Child Abuse (Nowy Jork) - koncert
  • 2010-01-16 - Kyst, Tin Pan Alley - koncert
  • 2010-01-22 - City Inside Art (Poznań) - impreza
  • 2010-01-23 - Michał Limboski Augustyniak - koncert
  • 2010-01-30 - Mateusz Walerian Trio with Oleś Brothers

Luty

  • 2010-02-05 - Biff
  • 2010-02-06 - Snowman (Poznań)
  • 2010-02-12 - Sing Sing Penelope gra do filmu "Wicher" reż. Victor Sjöström
  • 2010-02-13 - DjSoulitary - abstract, electronica, futuresoul, triphop
  • 2010-02-18 - KolorOFFon przedstawia OFF
  • 2010-02-19 - Rajd Maszyn
  • 2010-02-25 - Maleo Reggae Rockers
  • 2010-02-26 - Nathalie and the Loners, Stalagmit
  • 2010-02-27 - PEakaFUNKOMAT - funk/disco70s/fusion/soul

Marzec

  • 2010-03-05 - Finding Colour
  • 2010-03-06 - Contemporary Noise Sextet
  • 2010-03-07 - Woody Alien, Ed Wood
  • 2010-03-13 - Trottel
  • 2010-03-14 - Strachy na Lachy
  • 2010-03-18 - The Cuts
  • 2010-03-19 - DJ Soulitary
  • 2010-03-20 - The Tongs (Włochy)
  • 2010-03-26 - Sensory
  • 2010-03-27 - Płyny

Kwiecień

  • 2010-04-08 - Live electronic - współczesne formy obróbki muzycznej
  • 2010-04-09 - Elektrozgrzyt – Sing Sing Penelope/Dj Pål „Strangefruit” Nyhus (Norwegia)
  • 2010-04-16 - Iconoclast (Nowy Jork)
  • 2010-04-22 - Ms. No One
  • 2010-04-23 - Wieloryb/ Verbalizer
  • 2010-04-24 - Wielkie Pranie Mózgu
  • 2010-04-26 - Invasives (Kanada)
  • 2010-04-29 - Short Waves – festiwal polskich filmów krótkometrażowych

Maj

  • 2010-05-01 - Skinny Patrini
  • 2010-05-07 - Grzanko Muzykant
  • 2010-05-08 - Burning Hell/Shotgun Jimmie/Construction and destruction
  • 2010-05-14 - Pleq (Katowice)
  • 2010-05-15 - C.J. Boyd (Chicago)
  • 2010-05-17 - STO – spektakl (scen. i reż. Rafalala)
  • 2010-05-19 - Knalpot (Amsterdam)
  • 2010-05-20 - KolorOFFon & Stealtheapple – pokaz bydgoskich filmów offowych
  • 2010-05-20 - Michał Pikula / Ireneusz Puchacz – wystawa malarstwa
  • 2010-05-21 - Wo & To (Poznań) + audio science experiment (Bydgoszcz)
  • 2010-05-22 - Indigo Tree (Wrocław) / Hans Jörg (Bydgoszcz)
  • 2010-05-27 - Mikołaj Trzaska + Timothy Daisy

Czerwiec

  • 2010-06-02 - Spejs / DJ Soulitary
  • 2010-06-04 - Pozamiatator
  • 2010-06-05 - Pogodno
  • 2010-06-10 - Empe3 – Mateo Pospieszalski Project
  • 2010-06-11 - Trifonidis Downtown Quartet
  • 2010-06-12 - BassLab vol. 1 – Urban Pulse & Rollthy
  • 2010-06-17 - KolorOFFon przedstawia Tofifest
  • 2010-06-18 - PEakaSOULITARY
  • 2010-06-19 - Kirk
  • 2010-06-25 - Alt.Disco
  • 2010-06-26 - Serato Scratch Contest Poland 2010
  • 2010-06-30 - Muariolanza

Lipiec

  • 2010-07-01 - Letnie pokazy filmowe – Animator vol. 1
  • 2010-07-08 - Letnie pokazy filmowe – Animator vol. 2
  • 2010-07-09 - Letnie Pranie Mózgu – An On Bast (City Inside Art)
  • 2010-07-15 - Letnie Pokazy Filmowe – „Kino ciśnień” vol. 1
  • 2010-07-16 - Letnie Pranie Mózgu – Grzanko MuzyKant & Marsellus Wallace & Tomasz Pawlicki & Wojciech Woźniak
  • 2010-07-16 - Muzyka z Mózgu na Rynku – COMPAGNIA D’ARTE DRUMMATICA (Włochy)
  • 2010-07-22 - Letnie pokazy filmowe – „Kino ciśnień” vol. 2
  • 2010-07-23 - Letnie Pranie Mózgu – Marthaholz & Schranzwhore & Asmo & Vlodar
  • 2010-07-29 - Funkonami (Ateny) / Pestka P / Pac One / Chmielix
  • 2010-07-29 - Letnie pokazy filmowe – KolorOFFon komedia – letnia retrospektywa
  • 2010-07-30 - Letnie Pranie Mózgu – Foxhole [Poznań]

Sierpień

  • 2010-08-02 - Kev Fox Band (Manchester)
  • 2010-08-05 - Letnie pokazy filmowe – „Kino ciśnień” vol. 3
  • 2010-08-06 - Letnie Pranie Mózgu – DJ Soulitary prezentuje: Quality Dance Floor – jazz i funk na różne sposoby
  • 2010-08-12 - Letnie pokazy filmowe – „Kino ciśnień” vol. 4
  • 2010-08-13 - Letnie Pranie Mózgu – Chill Leader & Lip & Top Cut (City Inside Art) [Poznań]
  • 2010-08-13 - Tomasz Pawlicki / Artur Maćkowiak
  • 2010-08-18 - Letnie pokazy filmowe – „MÓZG – 10 lat” cz. 1
  • 2010-08-19 - Letnie pokazy filmowe – „MÓZG – 10 lat” cz. 2
  • 2010-08-20 - Letnie Pranie Mózgu – Wo (dj set) [Poznań] & Inen Soren [Poznań]
  • 2010-08-26 - Letnie pokazy filmowe – Animator vol. 3
  • 2010-08-27 - Letnie Pranie Mózgu – The Lordz
  • 2010-08-28 - DJ Demar

Wrzesień

  • 2010-09-01 - Dąbrowski/Zukanović
  • 2010-09-10 - Light Corporation
  • 2010-09-11 - Boomerang DJ G.R.Z.A.N.A.
  • 2010-09-16 - „Short bus” reż. John Cameron Mitchell
  • 2010-09-17 - DJ Soulitary – jazz/funk/soul
  • 2010-09-18 - Kariera
  • 2010-09-19 - Matthew Shipp & Joe Morris
  • 2010-09-25 - Limboski & Cichocki
  • 2010-09-30 - Future Shorts – Last Days of Summer
  • 2010-09-30 – 10-28 Paweł Borkowski - Le Fafe – wystawa

Październik

  • 2010-10-01 - Pleq
  • 2010-10-02 - The Cuts
  • 2010-10-04 - Dagadana
  • 2010-10-06 - Ondra Smeykal
  • 2010-10-07 - KolorOFFon przedstawia OFF
  • 2010-10-08 - Pawlicki/Maćkowiak
  • 2010-10-09 - Antyscena tour: Wieloryb, C.H. District, Schemeboys
  • 2010-10-14 - „Nić” rez. Mehdi ben Attia
  • 2010-10-15 - DjSoulitary – funk/soul/jazz – from da old to da nu
  • 2010-10-16 - Natalia Fiedorczuk a.k.a. Nathalie and the Loners
  • 2010-10-17 - Muchy
  • 2010-10-22 - Zheimeer & Chuck Roop
  • 2010-10-23 - Hotel Kosmos
  • 2010-10-28 – 11.21 Bartek Łukasiewicz – wystawa
  • 2010-10-28 - Future Shorts – Magic Paris
  • 2010-10-29 - Binoculers (Hamburg)
  • 2010-10-30 - The Complainer

Listopad

  • 2010-11-04 - Pokaz filmów w ramach „Kina ciśnień”
  • 2010-11-05 - Jachna/Buhl, Columbus Duo
  • 2010-11-06 - Something Like Elvis / Twilite
  • 2010-11-11 - Future shorts one
  • 2010-11-12 - Dubska i Positive Ferment Sound System
  • 2010-11-13 - Coldair
  • 2010-11-15 - 6th MÓZG FESTIVAL
  • 2010-11-16 - 6th MÓZG FESTIVAL
  • 2010-11-18 - KolorOFFon przedstawia OFF
  • 2010-11-19 - Armia
  • 2010-11-20 - The Groove Syndicate
  • 2010-11-21 - Bydgoskie Dni Tolerancji – pokaz filmowy + dyskusja
  • 2010-11-23 - 6th MÓZG FESTIVAL
  • 2010-11-24 - 6th MÓZG FESTIVAL
  • 2010-11-25 - 6th MÓZG FESTIVAL
  • 2010-11-26 - 6th MÓZG FESTIVAL
  • 2010-11-27 - 6th MÓZG FESTIVAL

Grudzień

  • 2010-12-03 - Jon Kennedy LIVE w ramach Jam the Club
  • 2010-12-04 - Pleha & Mako - koncert/ performance
  • 2010-12-08 - Mózg Lennona - Tomasz Pawlicki / Mikołaj Zieliński / Władek Refling / Daniel Mackiewicz / Joanna Pluta
  • 2010-12-09 - Sofa
  • 2010-12-11 - G-Funk dj G-R.Z.A.N.A. Boombastic Turntable Jazz Terror Scratchin’ Breakin’ & Booty Shakin’
  • 2010-12-16 - „Śniadanie ze Scottem” reż. Laurie Lynd
  • 2010-12-17 - DJ Soulitary
  • 2010-12-18 - Ulrich Drechsler Cello Quartet (Wiedeń)
  • 2010-12-19 - Tres.b
  • 2010-12-22 - Future Shorts One – best of 2010
2010