Przeskocz do głównej zawartości
Identyfikator
PAW116
Typ
Data
Tytuł
Duży Jack / Good Night Chicken / Berlusconi
Współtwórca
Etykiety

Duży Jack / Good Night Chicken / Berlusconi

Duży Jack / Good Night Chicken / Berlusconi

Opis

Fenomenalny skład Duży Jack podbił serca słuchaczy i krytyków ostatnim albumem "Uczucia", na którym kipi od sprzężeń i przesterów. Wulkan, zapraszamy.

• Duży Jack (WWA/BDG) - trasa promująca płytę "Uczucia" (wyd. Lado ABC). Duży Jack to projekt Tomka Dubiela i Pawła Górskiego (Xenony), kilka lat temu poszerzony o Piotra Bukowskeigo (Xenony, Hokei) i Łukasz Jędrzejczaka (T'ien Lai, Alameda 5), powstały z inspiracji m.in. Starymi Singers. Od dawna chcieli wydać album i ten moment wreszcie nadszedł - zagrają u nas wszystkie kawałki, które do tej pory powstały, i które wszyscy już znają, czyli jakieś 7 numerów. Nagranie zostało zrealizowane przez Michała Kupicza w 2014, potem Norman Teale zmiksował całość w 2015, by masteringiem zajął się znowu Michał Kupicz w 2016. File under "shitcore".
https://duzyjack.bandcamp.com/album/uczucia

• Good Night Chicken (BDG) - duet garage rockowy z Bydgoszczy, gramy na weselach i stypach, najczęściej w szybkich rytmach i stroimy się do D.

• Berlusconi (IT/HELL/BDG) - grupa kolegów spotkała się, by opracować prototyp fajnego faceta. Takiego wiecie, na luzie, ale zasadniczego. Zabawnego, ale z klasą. Z wyobraźnią, ale skutecznego. Z tych rozważań wyrósł Silvio i teraz musimy się z nim uporać.
Przypis bibliograficzny
“Duży Jack / Good Night Chicken / Berlusconi,” MÓZG archiwum, Dostęp 27 czerwca 2022, http://archiwum.mozg.art.pl/items/show/174.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji