Przeskocz do głównej zawartości
Identyfikator
PAW088
Typ
Data
Tytuł
SCHIZMA at MÓZG
Temat
Współtwórca
Etykiety

SCHIZMA at MÓZG

SCHIZMA at MÓZG

Opis

Kolejne wydanie koncertu HARDCORE w MÓZGU!

Tak jak w poprzednich latach zapraszamy do klubu Mózg w Bydgoszczy na koncert Schizmy i zaprzyjaznionych zespołów. Tym razem mamy zaszczyt przedstawić, po raz pierwszy w naszym mieście, dwie śląskie ekipy: Burning Sky oraz Bright Light.

Po wspólnym koncercie na festiwalu Gotta Go w Cieszynie długo nie mogliśmy się pozbierać z wrażenia jakie zrobili na nas Burning Sky. Oczywiste było, że zagramy razem ponownie. Zespół tworzą członkowie innych kultowych składów Silesia Attack więc nic dziwnego, że wiedzą o co im chodzi i to słychać. Ich materiał wagi ciężkiej wydany przez Spook Records na pewno będzie do nabycia na gigu. Mus.

Bright Light sami określają się jako hard core punk i zapewne można by ich wrzucić w szufladkę "old school", jednak słuchając ich EPki Mind and Soul, wydanej przez Elephant's Skin Records wiesz, że to nie kolejna typowa kapela... Nie możemy doczekać się żeby zobaczyć i posłuchać ich na żywo! Aha, mamy nadzieje że świeży 7" prosto z tłoczni pojawi się też w BDG!!!

Schizma po przejściach wraca do żywych. Niewykluczone, że zagramy jakiś kawałek z nadchodzącej Epki, nad którą niezbyt ciężko pracujemy...
Przypis bibliograficzny
“SCHIZMA at MÓZG,” MÓZG archiwum, Dostęp 14 czerwca 2021, http://archiwum.mozg.art.pl/items/show/207.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji