Przeskocz do głównej zawartości
Identyfikator
R15ZD221
Data
Twórca
Tytuł
BACK TO THE JUNGLE #2 ARRGH!BYTE [set na dwóch komputerach Amiga600!], JAQP, RESK, ADR, DNS, ALTIMEJT BANCZ
Etykiety

BACK TO THE JUNGLE #2 ARRGH!BYTE [set na dwóch komputerach Amiga600!], JAQP, RESK, ADR, DNS, ALTIMEJT BANCZ

poszukiwane pamiątki

Opis

Wracamy do Jungli...

Kolejna odslona cyklicznej potancowki, ktorej motywem przewodnim jest mocno polamany Amen break, przedewszystkim Ragga Jungle ale nie zabraknie tez klimatow Raggacore czy Raggatek Old Skul Rave. Zaczniemy Dubowo Dubstepowym warm upem.

Tym razem odwiedza nas 2 ekipy: Po raz pierwszy Impact7 z 3city oraz Bad Bwoy Tune z Torunia ktorych mogliscie na peno uslyszec nie raz na Bydgoskiej scenie. Lokalnie ekipa Altimejt Bancz oraz obecny od niedawna DNS ze swoja selekcja mocnego DUBU

ARRGH!BYTE Impakt 7 / Gdańsk
Absolutny unikat polskiej sceny klubowej. Zaskakuje energetycznym mixem prosto z dwóch komputerów Amiga 600. Serwuje tłuste, staroszkolne Jungle i DnB, których nie usłyszysz nigdzie indziej. Przekonaj się na własne uszy jaki potencjał drzemie w "przyjaciółce" oraz w stojącej za nią demoscenie.
https://www.facebook.com/Arrghbyte
https://soundcloud.com/arrghbyte

JAQP Impakt 7 / Gdańsk
W muzyczną przygodę wpadł niczym śliwka w kompot. Podczas grania setu jest bezwzględny niczym pijani kierowcy wozów z mułami, dobitny niczym uderzenie w blat oraz raptowny niczym bełkot rozwydrzonego pierwszoklasisty. Połamane rytmy od zawsze mu towarzyszyły , czy to w domu edukowany przez swych rodziców muzyką reagge / dub, czy to już sam jako 13-latek zakochany w mrocznych dźwiękach dnb z lat 90’. Idąc za ciosem ukończył Akademie Filmu I Telewizji w Warszawie na wydziale realizacji dźwięku. Lubuje sie w klimatach takich jak dnb/jungle/breakcore.

LINE UP

21 - 23 DNS B2B TRIETIAK
23 - 01 IMPAKT7 : JAQP, ARRGH BYTE
01 - 03 BAD BWOY TUNE : RESL ADR
03 ---- ALTIMEJT BANCZ
Przypis bibliograficzny
JAQP, “BACK TO THE JUNGLE #2 ARRGH!BYTE [set na dwóch komputerach Amiga600!], JAQP, RESK, ADR, DNS, ALTIMEJT BANCZ,” MÓZG archiwum, Dostęp 27 stycznia 2021, http://archiwum.mozg.art.pl/items/show/2469.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji