Przeskocz do głównej zawartości
Typ
Tytuł
LU-LIS PRZY BARZE
Temat
Event Type
party
Etykiety

LU-LIS PRZY BARZE

poszukiwane pamiątki

Opis

Mózgowa futrzasta selekcja muzyki elektronicznej dla wrażliwych uszu. takie cos, że lis przy barze mózgowym siedzi i dzieli się dźwiękami typu „tego chcę, tego słuchać mogę”. Na ten wieczór – w zakresie muzycznym – mózg oddawany jest po prostu w lisie łapki.

gdzie to chodzi:
gatunkowo – wszystko krąży wokół beczki o nazwie braindance, czy tzw. idm z domieszkami „wszystko możliwe”

jak to chodzi:
nienachalnie oraz po prostej z kabla komputerowego.

kiedy to chodzi:
lis muzyką mózgowych gości raczyć będzie cyklicznie – miesięcznie – czasem sam, czasem z gośćmi, których zaprosi.

kim jest lis?
Lis to Lu. Klasyczny lis pustynny. Ze względu na uszy odpowiednie dla fenka, słyszy dość dobrze, a szczególnie upodobało sobie owe stworzenie dźwięki z grupy drill i idm. Lu zagrała m.in. z takimi producentami, jak: Venetian Snares, Otto von Schirach, Aaron Spectre, Xanopticon, Ebola, Techdiff, Electric Kettle, Stazma, I:Gor, Sunosis, Raxyor, Duran Duran Duran, Ruby My Dear aka Doc Colibri, Simon kor Funkle.
Lu zajmuje się także edycją i produkcją muzyki na potrzeby spektakli teatru tańca Akro czy innych projektów natury przypadkowej. Muzykę robi w sty-lu rozrzutnym.
Na imprezach gra od 2000r. Ewolucja miała korzenie w oldschoo-lu i pokulała się ku obecnym ciągotom lisim przez breakbeat, digital hardcore, hardstep i darkstep. Futro podłapało też odrobinę dubstepowego zabarwienia, ale to tylko tylne łapki. Po drodze wzięła udział w konkursie dj’ek w CDQ w Warszawie, gdzie zdobyła drugie miejsce. Swego czasu Lu-lis zrobił wraz z 28.. kilka własnych imprez o nazwie „Miasto muzyki niczyjej” – taki osobisty kilkugodzinny muzyczno-wizualny pupil oscy-lu-jący wokół wielu gatunków muzyki elektronicznej. Obecnie w każdy piątek o 20:00 współprowadzi z Kubą Ignasiakiem audycję w internetowym Radio Kultura (radiokultura.pl). Dwugodzinny twór zwie się „z winyla” i traktuje przede wszystkim o muzyce elektronicznej.

Krótko mówiąc, Lu to typowy zbok muzyczny produkcji rodzimej, Lu-biący zarażać pasją do wszelkiej dobrej muzyki, emanujący szczególną miłością do połamanego bitu.

Info dodatkowe: Futrzaka nie wolno dokarmiać, gdy ten gra.

co mam z tym zrobić?
Przyjdź i posłuchaj. Będzie mózgowo.
Przypis bibliograficzny
“LU-LIS PRZY BARZE,” MÓZG archiwum, Dostęp 3 grudnia 2020, http://archiwum.mozg.art.pl/items/show/667.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji