Przeskocz do głównej zawartości
Typ
Data
Twórca
Tytuł
AFTERIMAGE: DEEPER THAN DEEP NIGHT with REZA/ECLIPSE
Kolekcja
Etykiety

AFTERIMAGE: DEEPER THAN DEEP NIGHT with REZA/ECLIPSE

AFTERIMAGE: DEEPER THAN DEEP NIGHT with REZA/ECLIPSE

Opis

REZA (Metalheadz | 31 recordings | Samurai | CX)
http://soundcloud.com/rezadnb


DJ, producent z Gdańska. Reprezentant wytwórni CX Digital, którą prowadzi wspólnie wraz z legendą sceny drum & bass - Loxy. Jego produkcje regularnie pojawiają się w setach takich postaci jak Goldie, Marcus Intalex, Loxy, Doc Scott czy Lenzman. Jest pierwszym Polakiem, który zagrał swój set podczas legendarnej Renegade Hardware Night w Londynie. Rok 2013 był zdecydowanie przełomowym dla tego artysty ze względu na produkcje, które pojawia się nakładem tak znakomitych wytwórni jak Metalheadz, 31 Recordings czy Samurai i zaowocowały nominacja do prestiżowej nagrody Best Newcomer Producer 2013 w plebiscycie Drum & Bass Arena Awards.


_______________________________ECLIPSE (Deeper Than Deep)

DJ, promotor oraz producent z Gdańska. Członek kolektywu Deeper Than Deep. Zafascynowany muzyka elektroniczna od kilkunastu lat. Pierwsze szlify zdobywal na plytach brata. Mroczny, melodyjny trip hop zawładną jego umysłem, wyznaczając muzyczna droge. Od kilku lay skupiony na muzyce DNB. Jego produkcje oraz sety charakteryzuja się mocnym basem oraz głębokim brzmieniem.

www.soundcloud.com/eclipsednb
Przypis bibliograficzny
Reza i Eclipse, “AFTERIMAGE: DEEPER THAN DEEP NIGHT with REZA/ECLIPSE,” MÓZG archiwum, Dostęp 13 lipca 2020, http://archiwum.mozg.art.pl/items/show/947.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji