Przeskocz do głównej zawartości
Typ
Tytuł
BACK TO THE JUNGLE with Cr-Edit AKA Doctah Jahngle, Wilno, LITWA & Riffz DIGITAL COLELTIVE Wałbrzych
Etykiety

BACK TO THE JUNGLE with Cr-Edit AKA Doctah Jahngle, Wilno, LITWA & Riffz DIGITAL COLELTIVE Wałbrzych

BACK TO THE JUNGLE with Cr-Edit AKA Doctah Jahngle, Wilno, LITWA & Riffz DIGITAL COLELTIVE Wałbrzych

Opis

Cr-Edit AKA Doctah Jahngle / Wilno, LITWA

http://www.mixcloud.com/JAHNGLE/

Prawdziwe imie Romas Giriunas, jeden z piewrwszych Dj grajacy muzyke Jungle na Litwie,zarazem prowadzacy junglowo drum and bassowy show "Amenu brolia" w radiu ZIP FM.Urodzony w Willnie we wczesnych latach 80 w polowie lat 90 odkryl dzwieki Junglu i zaczal krecic winylem na owczesnych imprezach na Litwie.W roku 1998 zalozyl Junglistic Kru wraz z drum and massowym DJ o pseudonimie Drumm.Kru po roku zawiesilo dzialalnosc jendak Cr-edit caly czas udzielal sie na Litewskiej scenie Jungle,w 2006 roku poznal Dj Intakz czlonka Re:Formatz kru i nawiazal z nim wspolprace stajac sie zarazem czlonkiem Re:Formatz kru.Jego ulubine style to Jungle ,Ragga Jungle nie gardzi tez dzwiekami Liquid DnB oraz Dubwize.W ciagu ostatnich 2 lat Cr-Edit zagral na ponad 100 imprezach zarowno na Litwie jak i w innych nadbaltyckich krajach a takze na Bialorusi.Gral z takimi gwiazdami sceny Jungle i DnB jak RCola,Dj K, Capital J , D.I.S., Boj Lucki, Nookie , Amaning Deep Inc. ,Andy Skopes , Blu Mar Ten,Eveson oraz wieloma innymi.


RIFFZ / Digital Collective WAŁBRZYCH

Młody chłopak z Wałbrzycha produkujący i grający Drum'n'Bass szczególnie w takich odmianach jak Jump Up i Ragga Jungle, ale nie stroni od innych odmian jak i wielu innych gatunków muzycznych. Zajawka trwa nieprzerwanie już od wielu lat, jednak pierwsze kroki na scenie dnb można było zauważyć jakieś 2 lata temu. Produkuje, poznaje ludzi, dobrze się bawi, no i grywa (często z chłopakami z głogowskiego 'Digital Collective').

https://soundcloud.com/djriffz

RESK Bad Bwoy Tune / Toruń

https://soundcloud.com/dj-resk-jungle

CWO / AHF , ERROR SOUND

TRIETIAK SOCIAL ERROR
Przypis bibliograficzny
Cr-Edit AKA Doctah Jahngle, Riffz i RESK Bad Bwoy Tune, “BACK TO THE JUNGLE with Cr-Edit AKA Doctah Jahngle, Wilno, LITWA & Riffz DIGITAL COLELTIVE Wałbrzych,” MÓZG archiwum, Dostęp 21 września 2019, http://archiwum.mozg.art.pl/items/show/965.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji