Przeskocz do głównej zawartości
Typ
Data
Tytuł
RECITAL #1 with FREEZE/ERDMANN/NÓŻ/CHMARA a.k.a. KAROLEDYQBORODZINY
Etykiety

RECITAL #1 with FREEZE/ERDMANN/NÓŻ/CHMARA a.k.a. KAROLEDYQBORODZINY

RECITAL #1 with FREEZE/ERDMANN/NÓŻ/CHMARA a.k.a. KAROLEDYQBORODZINY

Opis

06 lutego to dzień, w którym baronowa bydgoskiego rynku kofeinowego, europejska znawczyni alkoholi na stołecznym wygnaniu oraz bydgoski potentat na rynku smalcu niewyprodukowanego postanowili zrobić sobie urodziny w Mózgu, bo gdzie indziej. W związku z odmiennymi intencjami każdego z solenizantów postanowiliśmy pozwolić na trzy indywidualne zaproszenia. Podajemy informacji, iż wszyscy którzy nie są zainteresowani przyjęciem urodzinowym w dalszym ciągu są mile widziani na samej imprezie i nie są zobowiązani do wchodzenia w żadną interakcję z solenizantami.

"Lata przemijają niczym wiosny, jesienie i zimy. I choć chrząstki oraz łękotki od bujania się na ugiętych nogach, czas już wyszczerbił, to w dalszym ciągu odczuwam niesłychaną ekscytację aby zaprosić wszystkich moich najbliższych na to urodzinowe spotkanie. Na przyjęciu pojawi się cała masa niewidzialnych celebrytów. Odbędzie się premiera najnowszego projektu łopaty ogrodowej frimy Blumen und Feuerstein, pokaz zestawu garnków ze stali nierdzewnej firmy #garnek oraz darmowe 5 minut opalania w solarium z lampami typu turbo. Skosztujemy egzotycznych przysmaków takich jak tatar z torebek po herbacie czy też olej rośliny, a całość wieczoru poprowadzi Zygmunt Sennheiser. Zatem zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na ten wyimaginowany wieczór, gdzie zagrają przyjaciele, przyjaciół, znajomych, nieznajomych dla wszystkich"

Qba Janicki

"Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy. Będzie mi super miło, jeśli wpadniecie świętować razem ze mną moje 29 urodziny. Nie zabraknie dobrej muzyki, jedzenia, alkoholu i Kowalskiej i Janickiego, którzy też wyprawiają tego dnia urodziny...wiadomo, że do rana i że najlepsze drinki będzie robił Leszek więc trzeba być, a po północy, zamiast sto lat, Pocahontas wraz z moją serdeczną przyjaciółką Boguszem a.k.a. Ali B."

Edyta Iljaszewicz

"(czekamy na zaproszenie)"

Karola Kowalska
Przypis bibliograficzny
Freeze i inni., “RECITAL #1 with FREEZE/ERDMANN/NÓŻ/CHMARA a.k.a. KAROLEDYQBORODZINY,” MÓZG archiwum, Dostęp 18 sierpnia 2022, http://archiwum.mozg.art.pl/items/show/969.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji