Przeskocz do głównej zawartości
Identyfikator
R15ZD1031
Typ
Data
Tytuł
Bromberg Calling No. 13
Kolekcja
Etykiety

Bromberg Calling No. 13

Bromberg Calling No. 13

Opis

with RSS B0YS / JUREK PRZEŹDZIECKI / AN ON BAST / PROJEKT UTOPIA / QBA JANICKI / ERDMANN / FREEZE / NÓŻ

Tak się stało, że we współczesnym świecie dzień przed świętem zmarłych jest święto żywych. A potem nawet ci żywi zaliczają się do zmarłych. Ale to pierwszego listopada, a my chcemy się skupić na tym dniu wcześniejszym jednak.

Halloween to czas dla przebierańców zatem nie mogło zabraknąć tak owych na naszej scenie. Stąd też obecność wybitnego duetu RSS B0YS z wytwórni mik.musik, którzy ostatnimi laty zdobywają woim żywiołowym live actem całą europę na wszystkich liczących się z nowoczesną muzyką festiwalach. Zamaskowany duet elektro perkusyjny azgości na nszej czarnej scenie w towarzystwie znanych i lubianych w Bydgoszczy i nie tylko producentów. Jednym z nich będzie JUREK PRZEŹDZIECKI, który to bynajmniej nie pojawi się w przebraniu ale na pewno ukryje się za ścianą swoich skomplikowanych analogowych i modularnych instrumentów. Z równie rozbudowanym setupem choć w wersji damskiej zagości u nas po raz wtóry mistrzyni wspinaczki, nie tylko emocjonalnej ale także wysokogórskiej, AN ON BAST, prezentując swój najświeższy materiał.

Wśród gości należy także wymienić wybitny kolektyw audiowizualny PROJEKT UTOPIA, który to poznaliśmy niedawno w warszawskiej filii MÓZGu, podczas imprezy MOVE MÓZG. Utopia tworzy bardzo klimatyczne nistalacje biologoiczne/wizualne/dźwiękowe, w których przestrzeni przebywać mogą wszyscy zgromadzeni na wydarzeniach, korzystając wspólnie z odrealnionego miniświatka.

Oczywiście na BROMBERG CALLING nie może zabraknąć lokalnej ekipy sprawującej pieczę nad właściwym przepływem energii między goścmi, a gospodarzami. Zobaczymy i usłyszymy podczas tego wieczoru technicznego ERDMANNA, leśnego FREEZA, przyczajonego/uśmiechniętego NOŻA i grubego QBĘ JANICKIEGO.

Zapraszamy serdecznie!

Przypis bibliograficzny
Przeździecki, Jarosław i inni., “Bromberg Calling No. 13,” MÓZG archiwum, Dostęp 2 grudnia 2021, https://archiwum.mozg.art.pl/items/show/2522.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji