Przeskocz do głównej zawartości
Identyfikator
PAW042
Typ
Data
Tytuł
13th MÓZG Festival: Stammberger / Riemann / Nakai
Współtwórca
Etykiety

13th MÓZG Festival: Stammberger / Riemann / Nakai

13th MÓZG Festival: Stammberger / Riemann / Nakai

Opis

Electrique Trio Norberta Stammbergera to koncepcja wolnej improwizacji na instrumentach akustycznych z elementami elektroniki. Członkowie zespołu, Teresa Riemann na perkusji oraz Daigo Nakai na kontrabasie, jeszcze nigdy nie grali ze sobą, ale spotykali się często na festiwalach noise’owych.

Norbert R. Stammberger stosuje intuicyjny styl kompozycji i improwizacji. Gra na saksofonie, jest artystą solowym, improwizatorem i kompozytorem.

Teresa Riemann jest multiinstrumentalistką, wokalistką i pisarką. Często łamie prawa mówiące jak coś zrobić poprawnie, a jej wiecznie ciekawy umysł szuka pełnej nieograniczonej ekspresji. Zamiast odtwarzać schematy poszukuje wolności.

Daigo Nakai to improwizujący muzyk i kontrabasista. Niedawno przeprowadził się do Berlina z Melbourne. Występował jako muzyk sesyjny na nagraniach wielu zespołów, w tym Captain Apples z Melbourne, a także trio Ade Ish, którego członkiem był przez 4 lata.
Przypis bibliograficzny
Stammberger, Norbert, Riemann, Teresa i Nakai, Daigo, “13th MÓZG Festival: Stammberger / Riemann / Nakai,” MÓZG archiwum, Dostęp 19 września 2021, https://archiwum.mozg.art.pl/items/show/256.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji