Przeskocz do głównej zawartości
Typ
Data
Tytuł
Zakazane miłości – spotkanie z Martą Konarzewską i Piotrem Pacewiczem
Event Type
spotkanie
Etykiety

Zakazane miłości – spotkanie z Martą Konarzewską i Piotrem Pacewiczem

poszukiwane pamiątki

Opis

Każdy ma takie same prawo do wolności, miłości i seksu, bez względu na to, jaki typ seksualność wyraża i z jakiego powodu. Dozgonnie wierny monogamiczny gej, zmieniająca co noc partnerki lesbijka, osoba zaangażowana w relacje BDSM, fantazyjnie ubrany trans, osoby hetero w domach poligamicznych, biseksualistka, która kocha raz dziewczynę, raz chłopca – to wszystko obywatele tego świata i tego kraju.

Dwadzieścia lat po demokratycznym przełomie wciąż odmawia im się równouprawnienia. Odmienne zwyczaje, style życia i miłosne wzorce spychane są do podziemia albo do getta „prywatności”. Leczyć ich – mówią ekstremiści. Rób to w domu, po kryjomu – mówią konserwatyści mieniący się liberałami. Marcie Konarzewskiej i Piotrowi Pacewiczowi opowiadają, jak tęsknią, cierpią, pragną i nienawidzą. Co daje rozkosz, a co boli. Każda z rozmów opowiada inną prawdę o miłości.
Przypis bibliograficzny
Konarzewska, Marta i Pacewicz, Piotr, “Zakazane miłości – spotkanie z Martą Konarzewską i Piotrem Pacewiczem,” MÓZG archiwum, Dostęp 16 października 2021, https://archiwum.mozg.art.pl/items/show/564.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji