Przeskocz do głównej zawartości
Typ
Data
Tytuł
3moonboys + THE LOW LAB
Event Type
koncert
Etykiety

3moonboys + THE LOW LAB

poszukiwane pamiątki

Opis

Już straciliśmy rachubę po raz który, robimy koncert z cyklu „3moonboys presents”, przy. Tak więc może przybliżę ideę która od zawsze nam towarzyszy przy podejmowaniu kolejnego takiego spotkania.
Imprezy tego typu mają na celu odkrywać NAM – bydgoskim pochłaniaczom dźwięków zespoły, które są naprawdę godne polecenia a na które nie sposób natknąć się buszując w gąszczu internetu, bo ta materia już chyba każdego przerosła.
Na koncert 9 września zaprosiliśmy formację Friday Faces, którzy są nam doskonale znani z ich wcześniejszego projektu (Mehico) jednakże dość radykalnie przemeblowanego. Nagrali swój materiał w rodzimym-bydgoskim studio u Jarka Hejmana, mam nadzieję, że tym razem nie zapadną się pod ziemie ze swoją płytą, bo zapowiada się bardzo obiecująco. Na ich profilu Myspace można zaczerpnąć trochę dźwięków w swoje małżowiny, co polecamy (www.myspace.com/fridayfaces).
Był jeszcze jeden zespół. o którym chciałem napisać, że udało nam się zaprosić etc., ale niestety… Człowiek z ADHD nie potrafi zapanować nad swoim kalendarzem i mimo wcześniejszych obietnic, musieli zrezygnować z tego koncertu. Mowa tu o Turnip Farm… zespół widmo z Wołowa, w którym udziela się Kuba Ziołek (Ed Wood, Tin Pan Alley, George Dorn Screams) oraz muzycy takich zespołów jak Blue Raincoat, The Last Train Is The Slowest oraz Peter J. Birch… No cóż może następnym razem… A szkoda bo ich płyta to kawał dobrego rock’and’rolla nasyconego Neilem Youngiem…
Także by nie było zbyt łyso tego wieczoru postanowiliśmy sami wyjść na deski Mózgowej sceny i zmierzyć się z nią po raz kolejny. Jest plan na pewne atrakcje, z pewnością będzie dużo nowej muzyki, którą właśnie rejestrujemy a także postaramy się o ciekawą oprawę wizualną.
Wieczór będzie obfitował w alternatywne dźwięki Bydgoszczy, na które serdecznie zapraszamy.

After party wykonaniu legendarnego i w ogóle najlepszego kolektywu djskiego THE LOW LAB - Aromat + Dj EMO
Przypis bibliograficzny
“3moonboys + THE LOW LAB,” MÓZG archiwum, Dostęp 26 października 2021, https://archiwum.mozg.art.pl/items/show/593.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji