Przeskocz do głównej zawartości
Data
Tytuł
Kramberry vol. 3 after party with The Cyclists / Envee / Kuki Monstah / Qba Janicki / Pufffa / Mateusz Nóż
Event Type
koncert, dj set, party
Kolekcja
Etykiety

Kramberry vol. 3 after party with The Cyclists / Envee / Kuki Monstah / Qba Janicki / Pufffa / Mateusz Nóż

Kramberry vol. 3 after party with The Cyclists / Envee / Kuki Monstah / Qba Janicki / Pufffa / Mateusz Nóż<br /><br />

Opis

Czym Kramberry jest, powinien wiedzieć każdy, wtedy strony typu "Połlisz Feszyn" nie musiały by powstawać. Trzeci rok z rzędu w Bydgoszczy, dzielna grupa rycerzy i księżniczek lansu, dizajnu, street artu, nowoczesnosci, hipsterstwa, hangerstwa etc. czyli ogólnie rozumianego wysokiej klasy życia fresh and funky alias BESTRONA, organizują tą wspaniałą imprezę. Pomimo, iż odgórne wpływy nie były sprzyjające i całość nabudowywała się skromniej niż w zeszłym roku, organizatorzy po raz wtóry zaskoczyli nas swoim przygotowaniem zapraszając jeszcze szerszą paletę wystawców na swoje targi, które tym razem odbędą się w opustoszałym (poza EMPiKiem i jednym przybytkiem) Domu Towarowym "Jedynak" . Nam, już drugi raz z rzędu zostało powierzone zorganizowanie wielkiej muzyczno-imprezowej fety po tym hucznym wydarzeniu, czego z pewnością żaden uczestnik 11 majowego święta wszystkiego co piękne i przydatne, nie pożałuje (poza tymi, którzy pozbędą się budżetu podczas targów nie zostawiwszy sobie nic na after).

Wieczoru tego, jak w roku zeszłym, pojawią się dwie stylistycznie odmienne sceny. Scena główna, czyli sala koncertowa inaczej zwana "czarną" zostanie poświęcona dźwiękom dookoła fuknky, jazzu, hip hopu i generalnie wszystkiego co "groovy" w pewnym sensie stając się dźwiękowym obrazem klimatu całości. Druga scena znajdzie się w nowo wyremontowanej części klubu, czyli w sali białej, zwanej także kameralną, a od niedawna nawet jadalną. Tam pojawią się brzmienia bardziej elektroniczne z okolic techno i housu.

A oto rozkład wieczoru

SCENA GŁÓWNA:

21:30 - 23:00 - The Cyclists
23:00 - 02:00 - Envee
02:00 - 05:00 - Kuki Monstah
05:00 - ?? : ?? - B2B

SCENA KAMERALNA:

21:00 - 22:00 - Pufffa
22:00 - 23:30 - Mateusz Nóż
23:30 - 01:00 - Qba Janicki
01:00 - 02:30 - Pufffa
02:30 - 04:00 - Mateusz Nóż
04:00 - ?? : ?? - B2B

A więc zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!

LINK DO WYDARZENIA GDZIE MOŻNA PRZECZYTAĆ O WSZYSTKICH SZCZEGÓŁACH SAMYCH TARGÓW
Przypis bibliograficzny
Janicki, Qba i inni., “Kramberry vol. 3 after party with The Cyclists / Envee / Kuki Monstah / Qba Janicki / Pufffa / Mateusz Nóż
,” MÓZG archiwum, Dostęp 19 września 2021, https://archiwum.mozg.art.pl/items/show/749.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji