Przeskocz do głównej zawartości
Identyfikator
PAW083
Typ
Data
Twórca
Tytuł
AFTERIMAGE - SMOLIK/KEV FOX - koncert
Współtwórca
Kolekcja
Etykiety

AFTERIMAGE - SMOLIK/KEV FOX - koncert

AFTERIMAGE - SMOLIK/KEV FOX - koncert

Opis

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA.
Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość z jaką Kev Fox występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu “L.O.O.T." tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym. Obecnie KEV FOX i SMOLIK pracują nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Premiera jesienią. Pierwszy singiel to utwór „RUN”. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż...
Przypis bibliograficzny
Smolik i Fox, Kev, “AFTERIMAGE - SMOLIK/KEV FOX - koncert,” MÓZG archiwum, Dostęp 22 maja 2022, https://archiwum.mozg.art.pl/items/show/212.
Relacje między zasobami

Zasób nie ma zdefiniowanych relacji